Jak zacząć? Załóż konto!

Jak zacząć? Załóż konto!
Zacznij od rejstreacji w naszym serwisie - załóż konto!

REJESTRACJA


Portal zszafydoszafy.pl jest serwisem społecznościowym. Dlatego najwięcej oferuje on tym, którzy są jego użytkownikami, posiadającymi indywidualne konto.

Dlatego pierwszym krokiem rozpoczynającym Twoją przygodę z serwisem zszafydoszafy.pl będzie założenie konta (rejestracja).

Proces rejestracji został uproszczony do niezbędnego minimum. Wystarczy, że klikniesz link „Zarejestruj się” który znajduje się m.in. w prawym górnym rogu serwisu. Wówczas pojawi się widok REJESTRACJA. W odpowiednie pola wpisujesz:

  1. Twój adres e-mail, który będzie jednocześnie Twoim loginem.
  2. Następnie hasło i potwierdzasz wpisując je ponownie w drugim polu.
  3. A w trzecim kroku wpisujesz swój podpis (nick), który będzie się wyświetlał innym użytkownikom serwisu.
  4. Następnie potwierdzasz akceptację warunków korzystania z serwisu (regulamin). W tym kroku możesz również zapisać się do naszego newslettera, w którym będziemy informować naszych użytkowników o ciekawych promocjach i nowościach w naszym serwisie. Na samym końcu klikasz ZAREJESTRUJ SIĘ >>.
  5. Po wykonaniu powyższych czynności otrzymasz od nas maila z linkiem aktywacyjnym. Dlatego po rejestracji (punkty 1-4) poczekaj chwilę na tą wiadomość i kliknij otrzymany link.
  6. Od tej pory możesz logować się w serwisie zszafydoszafy.pl i korzystać z niego do woli!


LOGOWANIE


Żeby zalogować się do serwisu zszafydoszafy.pl należy kliknąć link „Zaloguj się”, który znajduje się m.in. w prawym górnym rogu serwisu.

Wówczas pojawi się widok ZALOGUJ SIĘ z polami na login (e-mail) i hasło. Wpisz odpowiednie dane i kliknij ZALOGUJ SIĘ >>. Jeśli zapomniałeś hasła wystarczy kliknąć „Nie pamiętam hasła” – na Twój adres e-mail, będący Twoim loginem zostanie wysłana wiadomość z nowym hasłem. Sugerujemy, żeby po zalogowaniu się z użyciem nowego wygenerowanego przez automat hasła, przejść do swojego konta i ustanowić swoje nowe indywidualne hasło. Opis konta użytkownika znajduje się tutaj


UWAGA:
Rejestracja, posiadanie konta, jak i każda inna aktywność w serwisie nie wymaga żadnych nakładów finansowych – u nas wszystko jest za darmo!więcej artykułów »

reklama

Dla Kobiet

Dla Dzieci