Przymierzalnia – sposób na dopasowanie ciuchów!

Przymierzalnia – sposób na dopasowanie ciuchów!
Przymierz wirtualnie ciuchy i skomponuj ciekawą stylizację.

Przymierzalnia jak sama nazwa wskazuje to wirtualna przestrzeń, w której możesz przymierzać ubrania, skomponować stylizację czy dopasowywać ciuch do ciucha.Aby korzystać z tej funkcjonalności musisz się zalogować i wybrać w menu głównym buton MOJE KONTO i na rozwijanym podmenu wybrać pozycję „Przymierzalnia”
Inne miejsce, z którego możesz dostać się do Przymierzalnia to link „Przymierzalnia” w Twoich skrótach w głównym widoku konta (PANEL)

Przymierzalnia składa się z dwóch części – edycyjnej (Przymierzalnia) oraz bazy skomponowanych zestawów (Zapisane zestawy). Poniżej przedstawiamy instrukcję obsługi przymierzalni.


PRZYMIERZALNIA

1. Baza ciuchów – przestrzeń wyboru

U samej góry przymierzalni znajdują się wszystkie ciuchy, które wrzuciłaś do swojej przymierzalni.

ciuchy

Aby dodać ciuchy do przymierzalni, wpierw wyszukaj specjalnie oznaczone ogłoszenia ( ikonka różowej kobiecej sylwetki), a następnie kliknij przyskić " Dodaj do przymierzalni" 

ikonki

dodaj
Przymierzanie zacznij od wybrania sylwetki klikając w jedną z 3 ikonek (kobieta, dziewczynka lub chłopiec). Następnie wybierz ciuchy ze swojej bazy, klikając w nie. Po kliknięciu, dany ciuch powinien od razu pojawić się tuż obok manekina.

ikonki2
Jeżeli Twoja baza jest bardzo obszerna i trudno jest Ci ją przeszukiwać za pomocą funkcji przewijania w lewo i w prawo, przygotowaliśmy mechanizm filtrujący po kategorii i po kolorze. Wystarczy wybrać z listy kategorię i/lub określić kolor i kliknąć buton FILTRUJ po prawej stronie, a w bazie pojawią się  te ubrania, które spełniają wybrane kryteria. Jeśli chcesz zmienić ustawienia filtra lub go wyłączyć, po prostu kliknij link „Resetuj filtry” i wróć do stanu początkowego Twojej bazy ciuchów.

szukajka

*Ważne - wyszukiwarka wyszukuję tylko te ciuchy, które zostały uprzednio dodane do przymierzalni.

2. Przymierzanie – przestrzeń komponowania

Jak już dokonałaś wyboru ciuchów, możesz zacząć przymierzanie. Służy do tego wybrana sylwetka oraz kilka prostych narzędzi. Zawsze edytujesz każdy ciuch z osobna. Edycji podlega ten element, który jest oznaczony ramką, czyli ten, w który ostatnio kliknęłaś. Każdy ciuch możesz:
 • przesuwać metodą chwyć i upuść (drag&drop),
 • zmniejszać lub powiększać zdjęcie ciucha, chwytając za wybrany róg i przeciągając w pożądanym kierunku,
 • usunąć, klikając w buton z symbolem X (usuwasz go jedynie z obszaru roboczego, a nie z bazy),
 • zmienić kolejności ciuchów w wymiarze „na wierzchu-pod spodem”, używając 4 butonów z prawej strony (całkowicie na wierzchu | całkowicie pod spodem | o jeden ciuch wyżej | o jeden ciuch niżej),
 • Dodatkowo:
 • cały obszar roboczy możesz powiększać lub pomniejszać. Służą do tego przyciski + i – w prawym górnym rogu obszaru roboczego. Obok nich jest informacja o wielkości obszaru podana w procentach,
 • możesz również wyczyścić obszar roboczy z wszystkich elementów klikając w „Wyczyść zestaw” po lewej stronie,
 • w każdej chwili możesz także dodawać inne ciuchy z bazy, którą cały czas masz pod ręką (u góry)
3. Zapisz zestaw

Jeśli zakończysz pracę w przymierzalni zapisz swój zestaw. Służą do tego umieszczone w prawym górnym rogu pole do wpisywania nazwy zestawy oraz przycisk Zapisz zestaw. W polu "podaj nazwę zestawu " wpisz nazwę zestawu, a następnie dokonaj zapisu klikając w przycisk „Zapisz zestaw”. Poczekaj, aż proces zapisywania się zakończy pojawieniem się zielonego komunikatu „Zestaw zapisano”.


ZAKŁADKA "ZAPISANE ZESTAWY"

W tym miejscu znajdują się wszystkie zapisane przez Ciebie zestawy. Kliknięcie w wybrany zestaw przeniesie Cię do przymierzalni, gdzie możesz dany zestaw obejrzeć lub edytować.
UWAGI:
 • Przymierzalnia wykonana jest w technologii flash, w związku z tym wymaga od Twojej przeglądarki odpowiedniej wtyczki (plug-in). Dlatego jeśli nie działa poprawnie sprawdź czy masz zainstalowany/zaktualizowany plug-in flash. Jeśli nie dokonaj instalacji lub aktualizacji plug-inu.
 • W związku z tym że Przymierzalnia jest osadzona w serwisie, który jest wykonany w innej technologii niż flash, może zdarzyć się że używając funkcji scroll w myszce lub touchpadzie, funkcja ta będzie się dublowała. Wówczas jednocześnie może nastąpić przewijanie strony (góra-dół) i powiększanie/zmniejszanie (zoom) obszaru roboczego Przymierzalni. Dlatego do zoomowania najlepiej jest używać przycisków + i - lub funkcji Ctrl+scroll.
 • Pracując w Przymierzalni, ciągle masz dostęp do niniejszej instrukcji. Z prawej strony nad szarą belką jest link do niej.

 

więcej artykułów »

reklama

Dla Kobiet

Dla Dzieci