Witamy w serwisie zszafydoszafy.pl

04.06.2012

Witamy w serwisie zszafydoszafy.pl
Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy serwis internetowy zszafydoszafy.pl.

 Nasz serwis wpisuje się w ekologiczny nurt, tak zwanego szafingu, którego ideą jest wymiana bądź sprzedaż – w atrakcyjnej cenie – ubrań, obuwia, torebek, dodatków i innych akcesoriów. Dlatego też zszafydoszafy.pl jest serwisem dedykowanym przede wszystkim kobietom i mamom.

W ramach z szafydoszafy.pl, łącząc przyjemne z pożytecznym, możecie przewietrzyć swoje, nie rzadko pękające w szwach szafy, pozyskać nowe ubrania czy dodatki, pozbywając się jednocześnie tych ciuchów, w których już dawno przestałyście chodzić, które przestały Was cieszyć, lub z których wyrosły już Wasze dzieciaki. Zaproponowaliśmy więc dwie główne kategorie artykułów przeznaczonych do szafingowych aktywności – są to kategorie KOBIETA i DZIECKO.

 W ramach każdej z nich zbudowaliśmy mocno rozgałęzione drzewo z kategoriami szczegółowymi. Dodatkowo ciuchy kategoryzowane są wg marki, rozmiaru, koloru i rodzaju proponowanej transakcji (sprzedam, wymienię, oddam za darmo). W sumie wszystkich kategorii jest aż kilkaset!
To wszystko ma sprzyjać naszym użytkowniczkom w realizacji twórczej wymiany zawartości swoich szaf.

Oddajemy w Wasze ręce wirtualną przestrzeń wymiany, ale dzięki takim funkcjonalnościom jak: wewnętrzny system komunikacji czy geolokalizacja użytkowników, nie wątpimy, że szafing przeniesie się do Waszej rzeczywistości i stanie się pretekstem do nowych, ciekawych znajomości. Dla Waszej wygody w serwisie zszafydoszafy.pl udostępniliśmy również wirtualną garderobę i przymierzalnię. Dzięki nim będzie można przymierzyć i dopasować ciuchy, zaprezentować swoje oryginalne stylizacje, doradzić innym czy poprosić o opinię. Żadna aktywność w obrębie serwisu zszafydoszafy.pl nie wymaga nakładów finansowych.

 Nie naliczamy żadnych prowizji. Rejestracja, prowadzenie konta, czy zamieszczanie ofert – to wszystko u nas jest za darmo! Zatem otwierajcie swoje szafy i przenoście ich zawartość do wirtualnej przestrzeni swobodnej wymiany i przyjaznej babskiej społeczności szafiarek:) Czas zacząć polowanie na ubranie!
« poprzedni artykuł
Twoja stylizacja, naszą inspiracją

Twoja stylizacja, naszą inspiracją

Wiesz w co się ubrać, żeby wyglądać modnie i wyraziście? Twoje stylizacje są codziennie...»

05.06.2012

« powrót

reklama

Aktualności

Zima w stylu gwiazdy - Agnieszka Szulim

Zima w stylu gwiazdy - Agnieszka Szulim

Oto stylizacja inspirowana lookiem Agnieszki Szulim»

18.02.2016

więcej aktualności »