O nas

Serwis zszafydoszafy.pl powstał z myślą o kobietach, które lubią bawić się modą, mają w  sobie duszę poszukiwacza skarbów, a idea bycia „eko” nie jest im obca. Koncepcja wymiany odzieży zrewolucjonizowała nasze podejście do mody, zwłaszcza w obecnych czasach, w których każda z Nas zastanawia się, czy może pozwolić sobie na nową sukienkę, buty i czy starczy jeszcze na torebkę. Ponieważ same nieraz marzyłyśmy  miesiącami o zdobyciu sukienki czy też butów, których już nigdzie w sprzedaży znaleźć nie można było, a na wymianę miałyśmy  całą zawartość szafy – rzeczy nigdy nie używanych, pomyślałyśmy, iż warto byłoby stworzyć miejsce, które spełniłoby oczekiwania kobiet, które myślą podobnie do nas. Voila, pomysł się urzeczywistnił!

Zespół z szafydoszafy.pl stworzył dla Was miejsce, w którym możecie poznać inne swapperki, nawiązać nowe, ciekawe znajomości, spróbować swych sił w stylizacji modowej, a także poradzić się, gdy nie macie pomysłu na swoją garderobę, poczytać ciekawe artykuły, zrelaksować się… A co najważniejsze, możecie do woli wymieniać się ciuchami, butami, dodatkami, a tym samym szczęśliwie powiększać swoje szafy.
Serwis zszafydoszafy to:
  • darmowa rejestracja, a także brak prowizji od transakcji;
  • przymierzalnia – idealne narzędzie dla tych, którzy zanim dokonają zakupu, chcą coś przymierzyć;
  • forum – na którym możecie dyskutować do woli o modzie, urodzie i stylizacjach;
  • miejsce w 100% dedykowane Wam, czyli Wy tworzycie stylizacje, kreujecie swoje własne kolekcje, doradzacie innym, a my Was wspieramy wiedzą marketingową i promujemy.

U Nas możecie udzielać się towarzysko, uczyć się, dzielić swoimi pomysłami, a także inspirować innych do udziału w sztuce wymiany.

reklama

Aktualności

Zima w stylu gwiazdy - Agnieszka Szulim

Zima w stylu gwiazdy - Agnieszka Szulim

Oto stylizacja inspirowana lookiem Agnieszki Szulim»

18.02.2016